PŘÍNOSY ZEHNDER REKUPERACE

1. Neustálý přísun čistého a čerstvého vzduchu 

 Patentovaný hladký povrch potrubí Zehnder umožňuje vnitřní stranu potrubí důkladně vyčistit. 

(Běžné větrací systémy mají vnitřní stranu trubek vroubkovanou a to znemožňuje potrubní systémy vyčistit. To znamená, že vzduch proudí znečištěným větracím potrubím přímo do obytných prostor a uživatelé tak dýchají nefiltrovaný vzduch s nečistotami).

Zlepšení komfortu a zdraví

Zásobení čerstvým vzduchem – dobrý spánek ,zvýší schopnost soustředění se a výkonnost. Oceníte také jemné filtry, které zachycují prach a částicepylu.

 

2. Úspora nákladů na vytápění až 50%.

Systém komfortního větrání Zehnder plně využívá účinek vzduchotěsných plášťů budov.

Díky účinnostirekuperace tepla až 95 % lze ušetřit až 50 % nákladůna vytápění.

Ideální pro novostavby i rekonstrukce

Větrací trubky systému Zehnder jsou zcela skryté a lze je vést ve stěně, stropním podhledu nebo v podlaze. Vidět jsou jen designové krycí mřížky a ovládací jednotka.

 

 3. Eliminace přeslechů

Odborná montáž rekuperace a patentované konstrukční řešení firmy Zehnder zabraňuje šíření hluku. (U běžných větracíchsystémů může být slyšet z pokoje do pokoje a tytopřeslechy mohou být někdyopravdu nepříjemné).

 

4. Zvýšení hodnoty nemovitosti a ochrana

Nedostatečný přívod vzduchu může zejména u vzduchotěsných plášťů budov způsobit vlhkost a výskyt plísní. Nemovitost výrazně ztrácí na hodnotě. 

 

 5. Záruka na 5 let

Tím, že investujete do systému Zehnder, který je sestaven z vysoce kvalitních a dokonale sladěných komponentů, volíte prověřené řešení, které bude optimálně funkční po mnoho let.

Jsme si svou kvalitou naprosto jistí a proto poskytujeme nejdelší záruku na trhu.

  

 

button