Princip fungování systému

Princip fungování systému

 

Rekuperace Zehnder nabízí celoroční ventilaci celého domu. Odstraňuje vydýchaný vzduch, kondenzaci a znečišťující látky a zároveň vrací zpět teplo. Výrazně zlepšuje kvalitu vnitřního vzduchu a snižuje spotřebu energie.

Můžete získat zpět až 95% tepla, které byste jinak ztratili klasickým větráním okny.  Ušetříte až polovinu za vytápění a vaše plíce budou dýchat čistý a nezávadný vzduch.

 

 ZEHNDER REKUPERACE – PRINCIP FUNGOVÁNÍ SYSTÉMU:

Přívod čerstvého vzduchu: 

Čerstvý a filtrovaný venkovní vzduch je do systému přiváděn otvorem v obvodové stěně. Volitelně může být venkovní vzduch veden do zemního výměníku tepla, který využívá teplo země k jeho předehřívání.

 

Větrací jednotka:

Díky patentované technologii výměníku se až 95 % tepla získává z odváděného vzduchu a předává vzduchu čerstvému. Pomocí volitelného příslušenství lze zároveň vzduch optimálně zvlhčovat či odvlhčovat, ohřívat nebo ochlazovat.

 

Systém rozvodu vzduchu:

Za pomoci optimálně navrženého systému rozvodu vzduchu je čerstvý, čistý vzduch přiváděn do jednotlivých místností a odváděný vzduch je veden ven z interiéru. Množství vzduchu lze regulovat a nastavovat individuálně pro každou místnost.

 

 

 

 

 

 

 

  

button 

 

Jsme certifikovaná realizační firma světového lídra trhu pro rekuperační systémy a řízené větrání.
Specializujeme se na individuální návrhy a montáže pro rodinné domy, byty ale i nebytové prostory.Rekuperace na klíč realizujeme také pro průmyslové objekty, kanceláře, školky, školy a nemocnice.

 

 

Jsme předním certifikovaným partnerem Zehnder pro realizaci a prodej rekuperačních systémů.

Zehnder-rekuperace

Rekuperace Zehnder nabízí celoroční ventilaci celého domu. Odstraňuje vydýchaný vzduch, kondenzaci a...